Nasza filozofia

Dla naszego zespołu najważniejszy jest Pacjent, jego oczekiwania i solidne rozwiązania, dlatego oferujemy leczenie interdyscyplinarne. Staramy się od pierwszych minut spotkania zadbać o komfort i dobre samopoczucie.
Dlatego nasz Gabinet jest wyposażony w nowoczesny sprzęt a profesjonalna obsługa Recepcji zapewni opiekę na każdym etapie. Wszystkie procedury stomatologiczne są wykonywane w pozycji leżącej, przy użyciu mikroskopu stomatologicznego.
Stworzyliśmy ten gabinet po to, aby świadczyć  usługi leczenia według najnowocześniejszych wytycznych zgodnie z zasadami EBM (Evidence Based Medicine). Przeciwdziałając zakażeniom krzyżowym stosujemy rygorystyczne zasady sterylizacji i dezynfekcji oraz materiały jednorazowego użytku tam, gdzie jest to tylko możliwe.

Komfort i wygoda

W oczekiwaniu na wizytę  zapraszamy na wygodną sofę, zapewniamy napoje: kawę, herbatę, wodę mineralną. Można poczytać gazety lub skorzystać z bezpłatnej sieci wi-fi. W naszych gabinetach nad fotelami zostały zamontowane ekrany – aby umilić czas w trakcie zabiegu. W trakcie zabiegu można także posłuchać relaksującej muzyki. Wszystkie nasze gabinety, a także recepcja są klimatyzowane.
W oczekiwaniu na wizytę warto skorzystać z jednorazowej szczoteczki do mycia zębów umieszczonej w toalecie dla Pacjentów.

Bezbolesność podczas zabiegów

To nasze zasadnicze założenie. Pracujemy bardzo delikatnie, co jest jednym z naszych standardów.

Nowoczesna diagnostyka. Na miejscu posiadamy aparat rentgenowski do wykonywania zdjęć panoramicznych i punktowych oraz kamery wewnątrzustne. W gabinecie znajduje się również cyfrowy skaner stomatologiczny. Wszystko to wspomaga dokładną diagnostykę na pierwszej wizycie.

Nasza Klinika oferuje Państwu kompleksową obsługę pacjentów w trzech językach: polski, angielski, rosyjski.

pl
gb
ru

zamknij

X

Umów sie na wizytę