Мы свяжемся с вами

микроскопная стоматология

"CZASEM RADOŚĆ JEST ŹRÓDŁEM TWOJEGO UŚMIECHU, ALE CZASEM TWÓJ UŚMIECH MOŻE STAĆ SIĘ ŹRÓDŁEM RADOŚCI.”

THICH NHAT HAN

Zobacz przed zmianą

Клинические случаи

Zapraszamy do galerii

Gabinet dentystyczny Première Dent

Na terenie naszego gabinetu w Trójmieście świadczona jest stomatologia mikroskopowa, a pacjenci oprócz języka polskiego mogą być również obsługiwani po angielsku i rosyjsku. Pomoc dentystyczna jest udzielana przez lekarzy od poniedziałku do piątku. Zapisać się na konsultacje oraz zabiegi można za pomocą kontaktu telefonicznego lub mailowego, a także poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej.

Wykonywane zabiegi

Nasz gabinet stomatologiczny na terenie Gdańska wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji czy protetyki. Wśród realizowanych usług przez dentystów wymienić można odbudowę zęba za pomocą koron i mostów, wykonywanie leczenia kanałowego, a także piaskowanie czy wybielanie zębów. Przed realizacją zabiegów korzystamy z aparatu rentgenowskiego oraz kamery wewnątrzustnej do diagnostyki.

Inne informacje

W poczekalni przed gabinetem stomatologicznym pacjenci mogą korzystać z bezpłatnego Wi-Fi, a także kawy lub herbaty oraz napojów zimnych. Możliwe jest także dokonywanie płatności kartą oraz zostawienie samochodu na parkingu przed budynkiem, w którym zlokalizowany jest gabinet. Na terenie całego gabinetu pacjenci mogą korzystać z działającej klimatyzacji.

INSTRUKTAŻE

Przydatne informacje dla naszych Pacjentów.

zobacz video
zobacz inne

КОНТАКТ

PREMIÈRE DENT

Открыто с понедельника по пятницу с 8:00 до 19:00.

ul. Beniowskiego 11 lokal U2, 80-382 Gdańsk

Umów sie na wizytę

  Kонтакт

  ВАЙ ФАЙ

  КОФЕ

  КАРТОЧНЫЕ ПЛАТЕЖИ

  МУЗЫКА

  КОНДИЦИОНИРОВАНИЕ ВОЗДУХА

  СТОЯНКА

  ЗАКРЫТЬ

  X

  Umów sie na wizytę