Clear Aligner

KORZYŚCI DLA PACJENTÓW

Szybkość i skuteczność

Leczenie systemem Clear Aligner daje bardzo dobre i trwałe efekty w relatywnie krótkim czasie.

Komfortowe użytkowanie

Nakładki są gładkie, miękkie, nie posiadają wystających elementów metalowych, przez co nie powodują uczucia gniecenia. Pozwalają Pacjentom na komfort w codzienności. Co najważniejsze są przezroczyste, co zwiększa komfort użytkowania.

Łatwa higiena

Nakładki szybko i łatwo dają się wyjmować  np. w czasie jedzenia, picia ciepłych i barwiących napojów, szczotkowania i nitkowania zębów, a także samego czyszczenia szyn i ponownie zakładać.

Estetyka

Przezroczyste nakładki są niemal niezauważalne, początkowo występujący dyskomfort ustępuje po paru dniach noszenia nakładek.

Wygoda

Biokompatybilny materiał wykonania nakładek nie powoduje reakcji uczuleniowych, jakie mogą powstać w wyniku styczności metalu z policzkiem i dziąsłami, jest dobrze tolerowany przez tkanki wewnątrz jamy ustnej. Nie kaleczy ich tak, jak zamki ortodontyczne.

Korzystna cena

Koszty całego procesu leczenia metodą Clear Aligner są porównywalne do tradycyjnych metod a czasami nawet tańsze.

 

Jak długo muszę nosić Clear Aligner?

Szyny Clear Aligner nosimy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Zdejmujemy je na czas spożywania posiłków, mycia zębów lub czyszczenia szyn. Skracanie czasu noszenia, powoduje zmniejszenie efektu i wydłużenie czasu leczenia.

Czy noszenie aparatu jest wygodne?

Tak i to bardzo w porównaniu do aparatu stałego. Brak wystających elementów typu zamki i łuki sprawia, że aparat jest bardzo wygodny i komfortowy.

Czy Clear Aligner jest naprawdę niewidoczny?

W porównaniu do aparatu stałego tak. Z opinii Pacjentów leczonych Clear Aligner wynika, że znajomi i otoczenie nie zauważyli nakładek na zębach.

Jaki jest koszt zabiegu?

Analiza cyfrowa i plan leczenia pod aparat Clear Aligner – 800 zł,

Aparat Clear Aligner (1 łuk) – kuracja miesięczna – 900 zł

Więcej cen znajdziecie Państwo w zakładce „Cennik”.

 

zobacz video

ЗАКРЫТЬ

X

Umów sie na wizytę