Ekstrakcja zębów

Ekstrakcja zębów kojarzy się z nieprzyjemnym, bolesnym zabiegiem.
Jeśli zajdzie konieczność usuwania zębów, często wizyty są odwlekane w obawie przed przebiegiem zabiegu i samopoczuciem w trakcie i po nim. Niestety, ale nie jest to dobre rozwiązanie, a może tylko pogłębić problem i przyprawić pacjenta o mocniejsze dolegliwości ze strony zęba.

Przed samym zabiegiem usuwania zęba przeprowadzany jest przez lekarza dokładny wywiad stomatologiczny, lekarz odpowiada na wszelkie nurtujące Pacjenta pytania, tak, aby nie pozostawić żadnych wątpliwości. Warto do takiej wizyty uprzednio się przygotować i np. spisać pytania, jakie chcemy zadać lekarzowi. 🙂

Współczesna stomatologia gwarantuje bezbolesność zabiegu, jest on wykonywany po podaniu znieczulenia, w komfortowych warunkach, z jak największym zachowaniem tkanek własnych. Podczas zabiegu masz możliwość obejrzenia ulubionego serialu czy posłuchania odprężającej muzyki.:)

Po otrzymaniu przez pacjenta zaleceń pozabiegowych okres gojenia jest o wiele łatwiejszy i przyjemniejszy. Lekarz może dodatkowo zalecić Pacjentowi zażywanie środków przeciwbólowych, czy antybiotyku- co zdecydowanie przekłada się na większy komfort Pacjenta podczas codziennego funkcjonowania w czasie rekonwalescencji po zabiegu. Bez obaw można wrócić do pracy i codziennych aktywności 🙂

Po zabiegu monitorujemy stan pacjenta, zapraszamy na bezpłatne wizyty kontrolne. 🙂

W naszym gabinecie zabiegiem ekstrakcji zajmuje się lek. dent. Barbara Wojciechowska.

Jeśli zatem szukasz chirurga w naszych okolicach (Przymorze, Oliwa, Żabianka) serdecznie zapraszamy Cię do zapisów. Numer telefonu czy adres e-mail do rejestracji znajduje się w zakładce „Kontakt”.

 

 

 

zamknij

X

Umów sie na wizytę