PRO SMILE- pytania i odpowiedzi

Czym są nakładki?

Nakładki ortodontyczne to przezroczyste aparaty korekcyjne przesuwające zęby w pożądanym kierunku. Możesz je zdejmować w dowolnym momencie bez konieczności wizyty u dentysty. Niewidoczne nakładki wyprostują Twoje zęby, nie powodując niedogodności i dyskomfortu związanego z noszeniem tradycyjnego aparatu ortodontycznego. W ramach spersonalizowanego planu leczenia stosowane są indywidualne zestawy nakładek. Dzięki nim, w przeciwieństwie do tradycyjnego aparatu ortodontycznego, zęby nie tylko zostaną wyprostowane, ale również skraca się czas leczenia. Za pomocą nakładek PRO SMILE jesteśmy w stanie skorygować niewielkie i średnie niedoskonałości zębów. Czas leczenia zależy od konkretnego przypadku i wynosi od 3 do 12 miesięcy.

 

Dlaczego nakładki?

  • KOMFORT

Potrzebujesz tylko jednej wizyty! Otrzymujesz pełny pakiet nakładek ortodontycznych z instrukcją użytkowania od swojego dentysty.

  • BEZPIECZEŃSTWO

Plan leczenia jest tworzony i sprawdzany przez najwyższej klasy specjalistów, którzy zadbają o Twój uśmiech.

  • ESTETYKA

Nakładki ortodontyczne są dyskretne i pozwalają Ci na szeroki, piękny uśmiech także w trakcie leczenia.

  • SKUTECZNOŚĆ

Indywidualny plan leczenia pokaże Ci, jak docelowo będą wyglądały Twoje zęby, Tobie pozostaje tylko czekać na efekty.

  • CENA

Koszt jest zróżnicowany w zależności od ilości par nakładek ortodontycznych i długości leczenia.

  • CZAS

Wiemy, ile dla Ciebie znaczy, zaufaj nam – wszystko zależy od Twojej wady, jednak my zawsze dobieramy najbardziej optymalny plan leczenia.

 

Jeśli masz jakieś pytania, zachęcamy do zapisu na konsultację ortodontyczną lub do zasięgnięcia informacji na stronie www.prosmile.club

ЗАКРЫТЬ

X

Umów sie na wizytę