Зубные протезы

Proteza szkieletowa to ruchoma konstrukcja (nie cementowana) składająca się z odpowiedniego stopu metalu i Acronu. Podstawową częścią jest konstrukcja metalowa odlana w całości, idealnie pasująca do kształtu podłoża jamy ustnej Pacjenta. Dzięki temu płyta podniebienna jest maksymalnie ograniczona w stosunku do płyty akrylowej w protezach osiadających, co daje duży komfort użytkowania.

Proteza Acron jest to całkowicie nowy, uniwersalny materiał na płyty protez. Acron  jest materiałem, który połączył ze sobą zalety akrylu takie jak sztywność, estetyka z wytrzymałością poliamidów. Protezy acronowe są praktycznie niezniszczalne podczas eksploatacji przez Pacjenta.

Proteza acetalowa to proteza, która stanowi alternatywę dla klasycznych protez, które wykonane są z metalu. Różnica polega na tym, że sztywne elementy zostały zastąpione przez tworzywo elastyczne. Są lekkie i wygodne.

Klamry znajdujące się na zębach i utrzymujące protezę mogą być wykonane w kolorze dziąsła lub zęba, co szczególnie przy zębach frontalnych zwiększa komfort użytkowania.

W naszym gabinecie dbając o zdrowie Pacjentów, nie wykonujemy protez zawierających akryl.

Jeśli zatem rozważasz noszenie protezy, masz do tego konkretne wskazania, lub jeszcze nie wiesz, czy to dobre rozwiązanie dla Ciebie- zapraszamy na konsultację lekarską, gdzie specjaliści wskażą najkorzystniejsze rozwiązania dobrane indywidualnie do każdego przypadku.

Ceny za poszczególne prace protetyczne wykonywane w naszym gabinecie są zamieszczone w zakładce „CENNIK”.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU! 🙂

ЗАКРЫТЬ

X

Umów sie na wizytę