Wypełnienia

Wypełnienia wykonywane pod mikroskopem  to:

  • uwzględnienie prawidłowej anatomii kształtu zęba przy rekonstrukcji powierzchni,
  • odtworzenie prawidłowych punktów stycznych pomiędzy zębami- tak, aby już nigdy nie było dyskomfortu z zalegającymi resztkami pokarmu,
  • powiększenie daje większe możliwości  pracy, co przekłada się na jakość świadczonych usług.

Nanohybrydowe materiały kompozytowe najwyższej klasy jakie stosujemy są prawie całkowicie nieodróżnialne od naturalnych zębów.

Dzięki wysokiej jakości materiałom oraz narzędziom jesteśmy w stanie wykonać anatomiczne wypełnienie, które nie tylko pod względem koloru, ale też kształtu będzie wyglądało jak zdrowy, wcześniej nie leczony ząb. Rekonstrukcja naturalnych bruzd zębowych to także gwarancja zdrowego zgryzu bez przeciążeń i uczucia „pełności” przy nagryzaniu.

Koferdam czyli  izolacja zęba za pomocą specjalnej „gumy”, zapewniająca suchość leczonego obszaru, co wpływa na długowieczność wypełnienia, a co najważniejsze komfort i bezpieczeństwo Pacjenta podczas wizyty . Nieodzowny element podczas każdego leczenia zachowawczego.

Mikroskop stomatologiczny Leica oraz Zeiss to wielokrotne powiększenie i doświetlenie leczonego obszaru, pozwala dostrzec każdy szczegół w strukturze zęba i opracować próchnicę w taki sposób, aby zostawić maksymalną ilość zdrowej tkanki.

Farbki kompozytowe pozwalają nadać wypełnieniu indywidualny charakter i odtworzyć kolorystykę zęba z maksymalną naturalnością.

 

Zapisując się na leczenie do naszego gabinetu Pacjenci mają pewność profesjonalnego wykonania usługi, gdyż wszyscy lekarze pracują według najnowocześniejszych standardów w stomatologii zachowawczej, wykonując tym samym wypełnienia anatomiczne, przy pomocy wysokiej jakości narzędzi, mikroskopu oraz koferdamu.

zamknij

X

Umów sie na wizytę